| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

De ce un fost iubit nu te sterge din lista lui de prieteni pe facebook? Ce urmareste?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca nu stie cum.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabica a răspuns:

Puteti ramane prieteni, sau macar sa va prefaceti ca e asa.Nu trebuie sa rupeti orice legatura.

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Nu urmareste nimic, ii este indiferent..deci nu'i pasa o seara buna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu urmareste nimic, se comporta ca un om matur si nu ca unul disperat

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu zic altfel: când o persoană nu te mai iubește, te șterge de oriunde. Și din listă, și din suflet.
Dar dacă te mai iubește (ori te-a iubit prea mult) îi e greu să facă pasul ăsta, așa... dintr-odată.

| h3r a răspuns:

Ii este indiferent.
Nu-ti fa sperante.

| Necunoscut112 a răspuns:

Poate pentru ca ii e indiferent/nu-l incurca cu nimic/nu are frustrari/resentimente thinking nu trebuie neaparat sa urmareasca ceva

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Incearca sa pastreze o relatie amiabila cu tine, nu are resentimente

| Cat a răspuns:

E posibil sa nu urmareasca nimic, ci sa se comporte ca un om normal dupa o despartire.
Daca mergem pe filonul iscoditor, tine cont de faptul ca nu e nevoie sa stergi un om din lista de prieteni ca sa-l ignori si sa nu-i mai vezi postarile.

| Bebbe133 a răspuns:

Doamneee oh go on
Nimic. Crezi ca gata daca te desparti de cineva trebuie sa stergi tot?!
Nu drags mea, poate ii esti indiferenta, nu iti face sperante degeaba. happy