| Mar1an a întrebat:

Cum pot sterge un prieten de la lista de prieteni de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Ntra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters!

6 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Dai pe profilul lui si in coltul din dreapta de unde i-ai dat inainte add alegi scoateti din lista de prieteni:*:*

| Pettricaaa a răspuns:

Simpluhappy Intri pe pagina de profil a prietenului respectiv si daca nu are timeline-ul activat o sa vezi in dreapta sus un buton "prieteni". Dai click pe el si in meniul local afisat o sa gasesti "scoate din lista de prieteni"P.Sbig grinaca are timeline butonu e tot in dreapta sus.

| aleexandru a răspuns:

Te duci pe profil si in dreapta sus este bifat prieten. click dreapta si scoatere dinlista de prieteni... simplu nu!

| Wolfszeitt a răspuns:

Intrii pe profilul lui si in coltul din dreapta de unde i-ai dat inainte add alegi "scoateti din lista de prieteni" (ultima optiune). happy

| geobyxxx a răspuns:

Foarte simplu intri in profilui lui si dai la prieteni. subt numele tau in dreapta. si al selectezi pe ultimul ( scoate din lista de prieteni ) cam atat

| ina_9944 a răspuns:

Acolo unde ai apasat sa al faci preten te duci si apesi si scrie delet acolo apesi happy