| Mimo2 a întrebat:

Cum pot trece peste o despărțire?
Incep sa cred ca nu voi găsi niciodată pe cineva pe placul meu...
Incep sa cred ca nu voi mai gasi niciodata pe cineva care sa imi placa la fel de mult sau poate si mai mult.
Si incep sa cred ca niciodata nu voi gasi pe cineva care sa nu renunțe la mine...
Toți pleacă...
Am doar 19 ani, dar deja mi-am pierdut increderea in umanitate...

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O accepti, si iti vezi de celelalte griji.
Nu e nevoie sa intalnesti pe altcineva acum, oricum esti orb, pentru o perioada. Sculpteaza si tu in pepeni, joaca Minecraft... Lasa dragostea, pana trece 'buba'.
Prima dezamagire in dragoste am avut-o pe la 17 ani, credeam ca melancolia aia e suferinta...

| Celcestietot a răspuns:

Poti incerca sa citesti din Biblie happy.