| tipaalexandruu a întrebat:

Cum poti avea abdomenul perfect? dau fundita la cel care imi raspunde corect

Răspuns Câştigător
| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Eu merg la sala de 1 an, cele mai bune exercitii sunt urmatoarele :te intinzi pe spate pe jos sau pe o banca te ti cu mainile deasupra capului si ridici picioarele, daca mergi la sala ai putea incerca toate aparatele de abdomenewinkingSi sa stii ca depinde si de tine si de ce mananciwinkingAdica nu e neaparat sa mananci numa legume fructe numai natural dar nici sa nu exagerezi laughing

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Vrei un sfat? sau faci test? crezi ca e importanta fundita de la tine? Eu nu cred pentru ca fiecare iti sp cum si a lucrat corpul. ce exercitii a facut la sala si e multumit de cum arata. nu potem si cum vrei tu sa arati.sincer. intrebare de nota...

| miauu a răspuns:

Mergi la sala iar acolo iti va spune ce sa faci si cum sa faci
si te va ajutawinking

| Zambet a răspuns:

Abdomene!

Sau stai pe coate, cu fata in jos astfel sa nu atingi podeaua decat cu varfuldegetelor de la picioare si cu coatele. Pentru intarirea abdomenului!

| ZuZuAleX a răspuns:

Abdomene cam vreo saptamana in fiecare searade ex: luni: 10 abdomene
marti: 20
miercuri:30... si tot asa ( merge! am incercathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fost iubit il are laughing. Doamne avea o poza pe tel si eu din 5-5 secunde deschideam telefonul ca sa ma uit la ea rolling on the floor.
Facand abdomene, sport, si alte exercitii fizice in decurs de mai multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomenul perfect nu-l poate avea oricine. Trebuie sa ai constructia astfel incat sa ti se formeze acele patratele. In zadar muncesti la sala daca nu ai forme care sa ti-l faca perfect.
Depinde varsta pe care o ai. Daca ai sub 18 ani iti recomand sa incepi acasa cu exercitii: flotari, abdomene si mai ales tractiuni.
Poti continua cu sedinte la sala, unde iti lucrezi abdomenul.