| Vreausapot a întrebat:

Cum poti deveni o persoana interesanta?
Sa te aprecieze colegii de munca, clasa, prietenii etc.

Răspuns Apreciat de Editori
| GirlOnline81 a răspuns:

Nu trebuie sa devii mai interesant pentru cineva. Nu trebuie decat sa gasesti puncte si subiecte comune cu acea persoana ca sa poti interactiona cu ea. Doar asa poti fi degajat/a langa oricine.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fi o persoana buna, modesta si calma in orice situatie si cei mai multi te vor aprecia! Toata lumea nu te poate aprecia, asa ceva e imposibil! Nu a existat si nici nu va exista un asa om!

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa fii tu insuti cred.Asa esti unic.Si originalitatea la o persoana e de apreciat, parerea mea.

| Endoryus a răspuns:

Daca faci ce se zice mai sus nu realizezi decat sa fii luat de fraier. Trebuie sa fie o balanta buna in a fi om de treaba / jeg de om. Iti dai tu seama pe percursul anilor care din 2 ti se potriveste.