| CoCaCoLa a întrebat:

Cum poti fura la barn buddy plantele vecinilor daca cainele are mancare in farfurie

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Buna!

Este un subiect foarte "amplu" acesta cu furatu laughing
Probabil sti ca intr-o perioada dadeai data de la PC cu o zi inainte...pana s-au prins administratorii.
Apoi varianta cu Tab care de cateva zile nu mai merge nici ea.
Momentan nu mai este nici o metoda, insa s-a descoperit si alta metoda de a face banuti [coinsi] si fara sa furi.
Daca ai vreun prieten la vecini faci cu el o intelegere din care aveti amn2 de castigat.
Tu incercand sa furi de la el cainele lui te-a prins si ti-a luat 200 de coinsi sa zicem. Incerci sa furi de mai multe ori pana iti fura cainele chiar si 60. 000 de coinsi. Atunci dai refresh si cand intrii din nou la tine la Burn Buddy vei avea la loc banii pe care ti-a luat cainele prietenului respectiv, dar lui ii vor ramane in cont ce 60. 000 de consi [de exemplu] pe care i-a luat cainele de la tine, si astfel tu ai banii intregi, iar el are cu 60. 000 mai multi.
Apoi si el face acelasi lucru si va "imbogatiti" impreuna.

Oferi cumva funditabatting eyelashes?