| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa editezi(sa modifici ) o intrebare de pe TPU big grin

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai dupa ce ai pus intrebarea, te duci la "intrebarile mele" si langa casuta portocaliu 'intreaba-ti prietenii ' trebuie sa apara o casuta cu rosu in care scrie 'editeaza'. Dar nu dureaza mult, vreo cateva ore si dispare asa ca daca vrei sa modifici vreo intrebare fa-o repede.

Sper ca te-am ajutat:*:*
Funda?

| pitikaaa a răspuns:

Dupa ce ai postat intrebarea mergi la rubrica Raspunsurile mele scrisa cu portocaliu in partea stanga a paginii, si cauti acolo intrebarea.Deasupra intrebarii va scrie intr-un patratel verde ''Aprobata'' si langa el, un patratel rosu in care scrie''Editeaza''. Dai click pe Editeaza si gata.
succes:X!