| alexandra_4230 a întrebat:

Poti vedea cine ti-a vizualizat profilul de facebook?big grin

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu se poate

| missbee a răspuns:

Nu, facebook nu oferă această opțiune, spre deosebire de Hi5.

| SimpleGirl26 a răspuns:

Nu, nu poti. nu e ca hi5-ul.

| giuly a răspuns:

Nu poti, dar este o aplicatie cu care poti sa afli cati oameni ti-au vizualizat profil, 'profile counter' parca se numea...

| Maura a răspuns:

Nu, nu se poate. Sunt unele hack-uri care pretind ca fac acest lucru dar sunt toate false. Nu te obosi sa gasesti ceva care sa mearga, atat timp cat Facebook nu permite aceasta optiune, nu ai ce face in acesta privinta. Oricum, pentru ce motiv ai vrea sa vezi cine ti-a vizitat contul pe FB?! 0_o