| monicaaa17 a întrebat:

Cum preferati sa dormiți, dezbrăcați sau îmbrăcați?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imbracat, mereu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dezbracat nu e comod, trebuie aranjate bijuteriile la orice miscare.
Depinde de temperatura camerei, dar somnul meu preferat e in camera mai rece, cu plapuma de 20tone pe mine, cu pijama completa, invelit pana la gura. Vara nu se poate, trec la maneca scurta, patura, uneori doar cearceaf...

| Celcestietot a răspuns:

Dezbracat, ca atunci cand ma rapesc extraterestrii sa nu mai uite sa imi lase hainele inapoi si sa raman fara ele.

| alina2k18 a răspuns:

Acum in tricou mai lung si larg neaparat, no panties.
Cand vin caldurile alea mari naked dar invelita.

| gemeni6226 a răspuns:

Dupa anotimp. Iarna in trening ca e rece vara fara nimic doar cu cearsaful ca e cald.De preferat as prefera intr-o pijama dar nu merge dupa preferinte ci dupa cate grade sunt in camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in boxeri

| Anonima163333 a răspuns:

Imbracata,dar in pantaloni scurti si tricou, mereu.

| 4StarLight a răspuns:

Îmbrăcată. Dacă dorm dezbrăcată ma simt ciudată, chiar și dacă sunt doar eu in casa. Presupun ca e vorba de confortul fiecaruia.

| m90s a răspuns:

Complet dezbrăcat, indiferent de anotimp, altfel nu mă ia somnul, sau mă trezesc mult mai extenuat ca de obicei.

Complet dezbrăcat este normal, natural și sănătos.