| molzza a întrebat:

Cum pun imagini pe hi5 glitter?

5 răspunsuri:
| Georgiiiii a răspuns:

Fiecare imagine (glitter) are un cod copiaza codul in locul unde scii commul la profil si gata
dai enter
glitterele le gassesti pe net
doar scrii pe google glitter si gata
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sites.google.com/......ajutor-hi5 uite aici ajutor hi5 si mai au si muzica cu auto pornire si o gramada de imagini glitter... uitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sites.google.com/......riu-pe-hi5 uite aici iti explica si prin text si prin imagini... foarte tare, tot acolo gasesti si muzica cum sa iti faci propia tema pentru hi5, etc-

| andreeas_3456 a răspuns:

Intra pe http://www.hi5romania.com si copii codul de sub poza copy si dai paste acolo unde vrei sunt o gramada si in romana