| iulick a întrebat:

Cum recunosc daca un produs e original de la nike, imbracaminte?

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

La papuc te uiti de are eticheta firul originalitatii si o alta eticheta unde-si exprima ca provine de la firma cutarescu-chiar vei obs. si snururile is emblemati cu o particica din plastic ce arata cu desavarsire ca-s de la firma respectiva-numai zic de talpa ce si ea e cu suspensii-aer(nu valabil la toate tipurile deoarece altele nu au asa ceva, is simpli cu talpa ortopedica), purtand initiala, la sepci asemenea-chiar avand etichete aurii spre gri metalizat cu inscriptia numelui de la firma-in cazu de fata -nike, iar la pantaloni camesi, bluze vei obs. ca nasturii port initiala intiparita pe ei happy, cam aceiasi poveste la mai toate hainele te poti ghida dupa aceste categorii:sa contina etichete ce sustin ca is de la firma cu ceia ce-am explicat anterior, bafta!

| cretzufinish a răspuns:

Are semnul nike si specifica pe etichete autenticitateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike. este animal cu blana? ca tot aud de el.eu port, bumbac, finet, matase, si alte textile de astea moi lejere curate si frumoase. ce fel de animal e nike?

| Ronaldo7 a răspuns:

Daca are peste trei etichete...si scrie pe ele made in indonezia, si iti dai seama si dupa cusaturawinking