| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa aflu numele la o persona pe care doar am vazut-o.
PS:scuze daca am gresit categoria, apropo acea persoana este fata.

4 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Lol,o intrebi si se zice numele unei persoane

| digital7shady a răspuns:

Intreab-o. Sau intreaba-i prietenele. Intreaba-ti prietenii. Mergi la vrajitoare. Mergi la biserica sa ti se ghiceasca in trafalet.

| MrAnonym a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa o intrebi alta iesire din situatie nu este. big grin

| Revendicated a răspuns:

Hey,pai pur si simplu o intrebi cum o cheama, daca esti timid intreaba prietenele ei, sau daca are fb al gasesti tu, la revedere