| pink_2313 a întrebat:

Cum sa fac sa ma despart de un baiat cu care sunt de o saptamana fara sa-l fac sa sufere? si mie imi place ffoarte mult de varul lui si lui de mine credeti ca daca as sta cu varasu. va suferi el?

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Pai intr. o saptamana nu cred ca a inceput sa tina la tine. Mai bine stai cu varasu` sa fi tu fericita.Gandeste.te la tine intai. La ce e mai bine pentru tine.Nu uiata ca nu orice baiat plange dupa o fata.Sau vorba vine ca nu plange. Imi dai si mie o fundabatting eyelashesplss big grin!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand alergi dupa doi iepuri ramai cu coada intre picioare
Ori stai cu actualul ori cu niciunul.Nu cred ca le-ar conveni sa faca trafic de foste

| Africanwitch a răspuns:

Da, bineinteles ca va suferi oricum i-ai zice, depinde si de cat de mult tine de la tine. Iti dai seama cum s-ar simti daca tu il parasesti pentru varul lui.
Dar nu ai ce face. Nu iti place de el si gata! Mai bine te desparti de el acum pana nu se ataseaza si mai mult de tine.