| AndreeaBt a întrebat:

Cum sa fac sa-mi apara Google ca pag de star la Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai e simplu. In primul rand trebuie sa accesezi o pagina Google. Apoi vei vedea ca in dreapta sus este un simbol format din 3 liniute negre orizontale. Apesi pe el si vei vedea optiunea ''setari''. Apesi iar pe ea si ti-se va deschide o fila noua cu setari. Scrie acolo undeva ''La setari'' si dupa acest titlu sunt 3 randuri. In al treilea rand trebuie sa bifezi o optiune ''Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini. Setaţi paginile '' si apesi pe ''alegi paginile'' si bagi acolo linkul la la google.ro. Dai la OK si gata :*. Sper sa te descurci. Succes!

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Dai google si jos iti apare sa fie ca pagina de start

| YoBuDy a răspuns:

Intra in Chrome: - Meniul Google Chrome - Setari - si ai a doua optiune " La Pornire" si dai asta: "Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini. Setaţi paginile" si scrii www.google.ro

sper ca te-am ajutat!

| Xennofull a răspuns:

Dai la setari si la ''deschideti o pagina'' si bagi google si scoti daca e vreo pagina bagata.