| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu geloasa din cauza unui fost? Avem impreuna cifra destinului de cuplu 3( el 1, eu 2, 1+2=3), insa el a mai avut o aventura dupa relatia cu mine, cu o fata si aveau impreuna tot cifra destinului 3. Zilele trecute a aparut o melodie inspirata din povestea noastra(mi-am dat seama din cuvintele folosite si din limbajul non-verbal), dar el a avut iubita respectiva cu nume de floare si ei bine apare un vers in clip referitor la asta. Puteti asculta? https://www.youtube.com/......tps?/watch Eu de cand am aflat nu-mi mai gasesc linistea, nu stiu daca el a scris versurile pentru artistii astia si daca melodia este despre mine sau despre ea. Help! P.S: ascultati melodia.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cifrele impreuna nu-s importante.
Bine ca nu ati facut zacusca impreuna, aia era mai dureros... O iarna fara zacusca nu e usoara.