| drive a întrebat:

Cum sa fac un video cu mine in musical.ly ca dau pe inregistrare si e cateva secunde cum sa procedez? Fundaa

6 răspunsuri:
| frumushik20 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare de ce trebuie bani pentru coroana de la MUSICALLY...

| Criss_Criss_1997 a răspuns (pentru frumushik20):

Trebuie bani ca sa ai acea coroana?

| frumushik20 a răspuns:

Nam bani pentru coroana

| UrzicăSilviaElena26 a răspuns:

Ai două variante:
Dai pe plus și alegi,, Pick music". Îți alegi o melodie care îți place sau poți să alegi din melodiile tale.
Sau:
Dai pe plus și alegi,, Shoot First" si te filmezi, iar apoi alegi melodia

| Teodor_Sauca_1980 a răspuns:

Trebuie sa dai pe acel 'plus' si apoi pe 'pick music'! Trebuie sa stii melodia care vrei sa o alegi sau daca nu o sti si iti place si vrei sa o faci cauti versurile pe net si inveti partea din melodie care vrei sa o faci! Succes si sper sa faci multi fani! (P.S.Eu am 600 de fani si o luna si 10 zile de cand fac musical.ly! Cea mai mare parte din ei sunt straini!)

| Radacina_Isabela_1995 a răspuns (pentru Teodor_Sauca_1980):

Te rog, imi dai follow, iti dau si eu, te rog invitati prieteni sa-mi dea follow, pentru ca fac de ceva timp si am decat 67, multumesc mult