| Bulina_4880 a întrebat:

Cum sa imi fac un colaj de poze?big grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| Dreamin a răspuns:

Cu photoscape
deschizi programul ---> dai pe editor --> alegi o poza oarecare (ps:ar fi mai fain cu niste flricele sau o poza in care sa nu fii tu poza de pe net ) --> dupa ce ai ales poza jos trebuie sa scrie HOME si inca 3 chestii fa clik pe iconita cu scris de langa Home ---> si vezi keste o imagine mica colorata faci clik pe ea ---> si uitete in sus FACI CILIK unde scrie photo ---> alegi pozele pe rand care vrei sa faci colaj si le pui pe rand urmad pasii astia. dupa apesi pe SAVE happy
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| ColorfullColors a răspuns:

Downloadeaza photoscape.acolo poti sa le si editezi si poti sa faci si colaj happy