| mentholinks a întrebat:

Cum sa ma abtin de la a mai pune intrebari stupide sau neregulamentare? Ca le tot sterg adminii si imi iau iar suspend.

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu mai pune intrebari neregulamentare e simplu. Stupide nu conteaza, ca acolo e relativ, pentru unii sunt stupide, pentru altii nu, nu e o problema asta.

| SilentRain a răspuns:

Mergi pe un alt site de genul care nu are un regulament atâta de strica
Clandesto de exemplu

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Tu pe ce site mai esti?

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Pe nici unul, in ultima vreme nici pe TPU

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Aluneci si tu spre depresie din ce am mai vazut. Ai grija, du-te intr-o vacanta.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Meh o drepresie și-o înmormântare nu-i mare lucru

| Invictusman a răspuns:

Schimbi medicul și tratamentul man dacă nu ești ok.