| ChristinaO a întrebat:

Cum sa-mi deschid parul la culoare cu apa oxigenata? adica cum se procedeaza? multumesc

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Nu-ti recomand, sa faci asta acasa, pentru ca-ti vei are parul, iar operatiunea necesita timp, pentru ca parul nu de deschide la culoare din prima, ci procedeul trebuie repetat pana la obtinerea culorii dorite, recomandarea mea este sa mergi la un salon de specialitate, vei primi si sfaturi daca parul rezista la decolorat, respectiv ce culoare de blond ti de potriveste.