| anonim13333 a întrebat:

Cum sa'mi inving timiditatea?

2 răspunsuri:
| Neverwas a răspuns:

Incearca sa te deschizi putin in fata oamenilor, iar ei vor intelege ca esti o fire timida si ca faci un efort, asa ca te vor aprecia pentru asta.

| MiShA8 a răspuns:

Ei bine asta numai tu o poti facewinkingsi eu eram o fire timida inainte, dar acum m-am deschis datorita grupului meu de prieteni.Deci eu zic sa incerci sa intri mai mult in convorbiri, si sa iti spui tie insusi ca nu ai motive sa iti fie teama.Succes!happy