| DaReZon a întrebat:

Cum sa reactionez atunci cand unul face o gluma despre mine tip insulta iar toti incep sa se uite la mine si se rad? FUNDA*

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Incearca sa nu o iei in nume de rau sa razi si tu la glumita, dar daca e deja insulta atragei atentia si spune-i ca este nesimtit.cei care se cred perfecti sunt de fapt cei care au cele mai muylte defecte si ca sa nu se simta marginiti atunci rad de pe urmele altuia

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde...
-Daca insulta e cat de cat amuzanta atunci razi si tu cu ei, si fa haz de necaz
-Daca e o insulta calumea...atunci poti face asta :
http://gogifs.com/gifs/falconpunch.gif

| Sἶrenἶa a răspuns:

Sa te uiti la ei si sa spui deodata: " M**e ".

| ThePoet a răspuns:

Cum adica ce faci? Fi troll si raspunde-i inapoi cat poti tu de inteligent, dar daca nu va bateti nu rezolvati nimic!