| Cosminel1192 a întrebat:

Sunt un tampit.

Cand o fata face o gluma cu mine ( verbala sau o piedica spre exemplu ) nu mai stiu ce sa ii raspund, ma cam blochez I don't want to see, nu stiu cum sa reactionez. Ceva rezolvari?

3 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Asta nu inseamna ca esti tampit, ci poate putin timid, nu ar trebui sa te panichezi sau ceva. fii calm ...ca nu se intampla nk rau... incearca sa faci si tu niste glume

| YourDeath a răspuns:

Nu esti tampit. Doar putin mai ciudat. Poate nu ai simtul umorului, poate te bat parintii acasa...laughing Incearca sa fii mai relaxat, calm si tavaleste-te pe jos daca iti pune o piedica, sa o speriilaughing

| Andreeatinijorgevioletaleonleonettajortini a răspuns:

Nu esti tampit, esti timid. Daca este o gluma buna razi la eA, dar daca nu este zici : SI GLUMA CARE FU?