| VrRos05 a întrebat:

Cum să scap de invidia atunci când văd cupluri că se saruta așa cu lejeritate, când de fapt eu nici primul sărut nu l am avut și mi-e practic imposibil să îl obțin, doar teoretic îmi fac speranțe?
Simt că mă îmbolnăvesc de inimă, nu știu cum se simte bucuria vieții sau dacă există pentru mine așa ceva.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vei scapa de invidie atunci cand vei invata sa respecti femeia si sa agati una, cu care te vei putea saruta, din meritul tau.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

No să am parte de un sărut cu o femeie pentru că nu sunt asa de tupeist ca să fac rost de unul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Pai nu vrei sa agati nici o fata ca nu esti tupeist, dar vrei sa fii pupat si sa ai sex... cum crezi tu ca se vor intampla astea, daca nu vrei sa deschizi gura si sa vorbesti cu nici o fata?

| Catrice a răspuns:

Ce probleme au unii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trăiești încă atât, lasă, să întâlnești mai târziu o partenera, momentan bucură-te de viață, că poți face chestii de unul singur.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Mie îmi vine sa vomit cand se săruta cineva