| SilentRain a întrebat:

Cum sa scapi de un obsedat?

37 răspunsuri:
| universe3 a răspuns (pentru SilentRain):

Bacau,dar nu cred ca esti tu.

| SilentRain explică (pentru universe3):

Care ești mă?laughing
Conservă cumva?
Hai că ma faci sa rad

| universe3 a răspuns (pentru SilentRain):

Iti incepe numele cu i?

| SilentRain explică (pentru universe3):

Nup

| universe3 a răspuns (pentru SilentRain):

E bine atunci, chiar sunai ca persoana aia si m-am speriat

| SilentRain explică (pentru universe3):

Posibil sa avem aceiași opinie când treci prin situați asemănătoare sad
Trist, sper că ai luat-o în pace să își regăsesca liniștea

| universe3 a răspuns (pentru SilentRain):

Da,a durat o luna totusi unde sincer sa fiu nu mi-ar fi pasat de politie sau alte lucruri si amenintam constant si chiar am intrat peste ea. Acum stiu ca as fi putut ajunge foarte rau de la asta.
Totusi,cand ai detaliat problema chiar am crezut ca tu esti persoana respectiva,mai ales ca esti din bacau,si sincer sa fiu ieri am avut frisoane efectiv cand am citit intrebarea asta si raspunsurile ei,chiar am crezut ca vorbeai de mine.
Oricum ar fi,daca vreodata vei mai trece prin asa ceva,sa stii ca dialogul e cel mai bun,cei care reactionam asa,in cele mai multe cazuri nu va dorim inapoi, dorim doar sa discutam si cumva sa va vedem opinia, daca nu raspunzi faci mai rau si ne simtim mult mai provocati, stiu asta pentru ca si eu am fost probabil ca obsedatul de care spui.
Ai grija totusi, lumea e mare si sunt altii mult mai extremisti care nu stii cum reactioneaza la nervi.