| feear238 a întrebat:

Cum sa scot mai mult fum din o tigara electronica?

Răspuns Câştigător
| Dlk_BuBu_1995 a răspuns:

Tragi cat poti, apoi il tii mai mult in piept happy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Iti mai cumperi o tigareta...
Vrei mai mult decat poate iesi din tigareta? nu am mai auzit.
O zi bunahappy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ii dai foc. Stropeste-o cu benzina inainte, ca nu pare prea inflamabila.
De fapt, pune-o pe aragaz, o sa fumege mult mai bine.

| Wøodenpints a răspuns:

Este țigară electronică simplă sau vaporizator?
Dacă-i tigară electronică, nu prea ai ce sa-i faci. Alea sunt destul de limitate.
Dacă-i vaporizator, poți sa-ți pui o baterie mai mare și cu voltaj reglabil. Și să-ți iei un clearomizer cu rezistanță mai mare și, dacă găsești, cu fante mai mari prin care să intre aerul.