| StefantzuxD123 a întrebat:

Salut, nu sunt fumator dar vreau sa ma apuc de tigara electronica FARA NICOTINA, gen doar sa scot fum si sa fac cerculete etc.
Cu ce poate dauna tigara electronica fara nicotina?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vapatul nu este daunator sanatatii fiindca vaporii inhalati reprezinta aburii rezultati prin evaporarea brusca a unei cantitati de propilen glicol sau de glicerina vegetala pura. Ambele ingrediente folosite in tigareta electronica sunt substante folosite si in industria alimentara si nu sunt deloc nocive organismului uman. Multa sanatate!

| Clockwork a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dar poti face apa la plamani. Ceea ce te omoara.

| NAT0 a răspuns:

Cerculeţe poţi face şi cu un băţ de chibrit.laughing