| Little Princess a întrebat:

Cum sa trimit mesaj pe privat? Habar n-am. Am ajuns pana acolo la "subiect mesj."continut mesaj" si scriu c vreau. dupa care imi zice.:un email a fost tr l adresaasadadresa mea d altfel n a celui caruia doresc s ii trimit mesaj)de ce?

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil nu ţi-ai confirmat adresa de mail, numai aşa poţi trimite mesaje, confirmând adresa de mail de pe care ţi-ai făcut contul. Intră pe mail caută mailul de la TPU şi confirmă, după vei putea trimite mesaje. Baftă!