| SMTHING a întrebat:

Cum sciu ingrosat, intr-o parte, colorat?
URGENT! fundita daca vreihappyhappyurgent!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Citeste aici : http://welcome.haipa.ro/hi5/unelte-de-scris-pe-hi5/.

5 răspunsuri:
| SMTHING explică:

Da dar eu vreau pe hi5 sa scriu asa si mersi... dar asta vreau

| Deeza a răspuns:

Pt. ingrosat apesi pe B-ul ala de sus (care vine de la Bold), pentru intr-o parte pe I-ul inclinat (este exact in dreapta lui B) si colorat: selectezi textul si te apesi pe sagetuta de langa A-ul subliniat de josbatting eyelashes... de-acolo selectezi culoareawinking

| Deeza a răspuns:

Eu ti-am spus cum se scrie in Wordbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici pe TPU nu poti. Pe messenger poti. Da in casuta celui cu care vrei sa vorbesti. In partea de sus a chenarului unde scrii, vezi un i mare, inclinat. Da click pe el. Dupa, in dreapta i-ului vezi un "u" apoi o paleta de culori. Da click pe acea paleta si iti alegi culoarea. Gata!
Sper ca te-am ajutat!~