| chupachups1234 a întrebat:

Cum se baga buretii in sutien? confused

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Se indeasa cu forta. big grin
O Doamne, tu nu ai auzit ca sutienele au burete, nu-ti iei unul simplu, ci unul care are deja buretele in el.
Asta are doua straturi de tesatura, si buretele intre cele doua straturi, la fel ca si captuseala la haine.
Dar lasa, ti-or mai creste si nu-i mai avea nevoie de la o vreme.winking

| chupachups1234 explică:

Pai nu am nevoie, da mi-am luat costum de baie si mi-a dat si buretihee hee. Si nu-mi dau seama cum intra laughing

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Din cate stiu eu, buretii nu se baga in sutien.
Iti cumperi direct sutien cu buretei.
Asta stiu eu. thinking

| Kristinake a răspuns:

Îi ei şi îi bagi cumva. big grin