| vadic9901 a întrebat:

Cum se cere un autograf(ce trebuie sa spun)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Un autograf pentru X".X-numele tau, mesajul il alege artistul, etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

As fi onorata, daca mi-ati acorda un autograf, aici, deasupra sanului drept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau, te musc, si iti las unul de toata frumusetea. cand iti trece, iar vin si te musc.

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

As fi onorat daca mi-ati acorda un autograf.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai zice de "Imi dai si mie un autograf?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare prost. Ce intrebare e asta?

| BadAngel3 a răspuns:

1.Intrebare mai penibila ca asta pe ziua de azi nu am mai vazut.
2. Temele la romana nu se discuta aici. Si daca nici pe asta nu poti sa o faci ma intreb cum te descurci la celelalte.

| vadic9901 explică:

Asta-i tema mea la romana

| CryBaby a răspuns:

Ce întrebare grea (idioată)... presupun că. „Îmi poți da un autograf?"
P.S: M-am gândit o grămadă la asta.
*Feel the sarcasm*

| Four a răspuns:

Pai te duci pur si simplu la acea persoana si ii spui: "imi dati un autograf va rog", asta daca este.vedeta,cantaretpe care-l gasesti pe strada sau la campanii special organizate,dar daca vrei sa ceri de la un fotbalist,cand a iesit dupa meci,ii intinzi obiectul si isi va da seama, fiind ca,crede ma vor Fi foarte multi care vor dori autografe si nu vei avea timp de vorbe, ca si fotbalistii astia se cam grabesc, mult noroc, si nu trebuie sa-ti fie rusine, am acasa un caiet plin cu autografe

| wsdffesf a răspuns:

Buna sunt fanul/fana ta imi dai te rog un autograf!?