| LoveWillWin a întrebat:

Cum se comporta si cum arata oamenii care se drogheaza cu heroina?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zaharul este echivalentul heroinei, te simti bine, euforic, fericit, ai stari spontane de fericire si simti non stop nevoia de zahar

| Doub a răspuns:

Le curge ficatul pe nas
teribil...

| SpKH a răspuns:

Arata morti si au negru sub ochi. O privire stinsa si slabesc foarte mult. Se misca incet si au tendinta sa se ascunda in public. Au pielea mai alba de multe ori si sunt des transpirati. Multi dintre ei arata foarte neingrijit oentru ca nu e asta o preocupare a lor.