| AcelAS_4170 a întrebat:

Cum se da "Funda"? sau ce inseamna? loll

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Bunahappy

Fundita asta nu este altceva decat o recunoastere simbolica a ajutorului oferit de cel mai bun raspuns pe care l-ai primit. Asadar, atunci cand pui o intrebare si se aduna un numar suficient de raspunsuri, poti sa-l recompensezi pe cel care consideri ca te-a ajutat cel mai bine, facand click pe fundita gri din partea dreapta a fiecarui raspuns.Si : lol = Laughing Out Loud (termen folosit pe internet pentru a exprima râsul).

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Scz, n-am vazut bine ultima parte laughing)

| ruPfashu a răspuns:

In dreapta raspunsului meu e o funda. laughing O vezi? laughing

| Dyuu989 a răspuns:

Cand sa zicem cineva iti da un raspuns la dreapta jos la fiecare raspuns apare alege un raspuns castigator dai acolo si ai dat funda. Sper ca te-am ajutat