| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P a întrebat:

Cum se da fundite pe TPU plizz spuneti-mihee heehee heehee hee

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este foarte simplu. Apesi pe fundita (medalie gri, care se transforma in una oranj) din dreapta raspunsului preferat, iar apoi tot ce va trebui sa faci, e sa dai clic pe "OK" (sau ceva asemanator). Este un fel de "Multumesc" pentru cel, care te-a ajutat cel mai mult.
Bine ai venit printre noi! Bafta si numai bine!winking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@mariagirl1996, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fundiţă se dă utilizatorului care a răspuns cel mai bine la întrebarea pusă de tine. Dacă răspunsul te mulţumeşte îi dai fundiţă în semn de apreciere. Pentru a da o fundiţă procedezi aşa : În josul fiecărui răspuns pe care l-ai primit este o fundă gri, dacă dai click pe ea, ea se face portocalie.Baftă!

| aLina_8828 a răspuns:

Poti sa incerci langa minelaughing
acolo in dreapta unde zic eu acum ceva, este o fundita gri, apesi p ea si se face portocalie in semn ca mi-ai dat-obig grin
mersihee hee