| Ory123 a întrebat:

Ce credeti despre extraterestri exista au existat? plizz spuneti-mi plizz

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa cum existam noi oamenii asa cred ca exista si specia asta de extraterestri

| stlucian a răspuns:

Vezi "Ancient Aliens" the series pe:

http://documentare.digitalarena.ro/conspiratii-si-deconspiratii/

S-au cauta pe:
v p l a y.ro la colectii(inregistrare gratuita)/documentare.

Raspunsul meu nu cred ca conteaza dar documentarele o sa te puna pe ganduri. :D

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cum poţi să fim atât de egoişti că în tot Universul oameni sunt singure fiinţe inteligente?
Pe curând!

| Starzaker a răspuns:

Desigur ca exista, chiar credeti ca noi suntem singurele creaturi din tot universul asta? Asa cum suntem noi pot fi si altii doar sub alta forma.