| Joker3134 a întrebat:

Cum se descurca alpiniștii, salvamontii și cu jandarmii montani cu ursii pe munte?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii evita daca pot. Cei care au folosesc arma din dotare pentru autoaparare, cei care nu au...pacat de ei happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker3134):

Uite un articol interesant https://sibiu100.ro/......artea-lui/

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker3134):

Normal ca e greu sa lucrezi in zona montana. Nu m-as baga in domeniul asta. Mecanic in armata e ok din ce stiu, mai ales la aviatie se castiga bine. Esti la sol si repari/verifici avioane. Sunt destule baze militare in Romania, parca se da concurs ca la un post public

Răspuns utilizator avertizat