| VasileRapidistu13 a întrebat:

Cum se face ca Sigmund Freud a tras la heroina si a trait peste 80 ani?

Răspuns Câştigător
| annoyingglitterposts a răspuns:

Fiecare trebuie sa isi ia inspiratia din ceva, el a gasit o in cocaina, important e ca trebuie sa stii sa te poti opri

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cocaină, nu heroină. Se face că s-a oprit.

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Da,dar sunt oameni care trag droguri sau ma rog iau o alimentatie foarte proasta si tot traiesc mult si bine, probabil de vina e gena.

| sadrian46 a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Câți? Cât mult și bine?

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Cunosc si mult si bine inclusiv si fumatori.

| sadrian46 a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Câți? Dacă îi cunoști, nu au murit încă, ca să vezi cât au trăit.

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Au peste 75 de ani si cunosc si care au murit si au fumat si au trait peste 80 ani, strabunica-miu.

| sadrian46 a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Au fumat, nu droguri. Iar la fumători de tutun, nu te poți lua după un caz. Medicii știu mai bine ca tine de ce mor oamenii. Dacă nu îi crezi pe ei, ia-te după străbunicul tău, o să te întâlnești repede cu el.

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Eu nu contrazic stiinta sau medicina, sunt curios, exact cum ati zis si dvstra un caz nu inseamna totul.