| Rytero a întrebat:

Cum se face cont pe NerdMt2? (am ales "Server 1 Prometeus", apoi am dat la "Registrieren", completez tot ce cere si la sfarsit imi zice:
"Votet für unseren Server
Damit wir immer mehr Member bekommen unde das spielen Ingame für jeden noch mehr Spaß macht. Demnächst gibt es 50 Coins pro Vote. ")

Răspuns Câştigător
| YqLmX a răspuns:

Trebuie sa votezi server ca sa te poti inregistra pe server, vezi ca ai o iconita unde spune sa votezi, incearca cu gogle chrome sa intri pe site ca`ti traduce in romana.