| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie un server de metin2 cu vote 4 coins dar fara modati!

3 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Epical metin2 - Eu il joc si intr-o saptamana am facut 123! Lvl max 150 si harti noi! E tare dar se creste greu la lvl 100 107 statui o zi cu inele de exp! Dupa se face usor lvl! Daca te apuci contacteaza-ma daca e si mai jucamimpreuna! Ma cheama Ale20Gamer!

| DeeJayS1L3nT a răspuns (pentru ELEMENT3110):

DA il stiu dar daca stii vreunu cu vote 4 coins sau cum sa iti spun eu tie sa faci banii bine sa cresti la fel si sa nu fie cu modatii si daca e si fara 6/7 gasisem eu unu dar nu mai stiu cum i zice! Daca e sa gasesti un metn2 cam ca asta ar fi bine si sa imi lasi un mesajtonguebig grin

| DeeJayS1L3nT a răspuns:

Daca e sa fie cu 6/7 nu ma int dar fara de aia care nu le iei nimic cihar daca esti full adica cu itm de gm si prostii din asteatongue