| outlandish a întrebat:

Cum se numea desenul animat de pe minimax cu o zana care se indragosteste de un elf inamic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spu sincer ca simie imi placeau mult :X:X dar nu sunt sigura ca se numea umbra spiridusilor, altfel.

17 răspunsuri:
| diana5 a răspuns:

Se numeste umbra spiridusilor, pe zana o cheama Talia, iar pe capitanul spiridusilor razboinici Daiman. Si da, e adevarat, intre cei 2 este o complicata poveste de dragoste nempartasita.

| LoreEm a răspuns:

Nu stiu parlie e singurul serial care il stiu dupa minimax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbra spiridusilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era umbra spiridusilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbra spiridusilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum se numeste umbra spiridusilor, dar in trecut se numea altfel, dar am uitatnujmele din 2003, dar ma bucur ca sa reluat, mai era unul vechi cu Marcelino care as vrea sa se reia si altul cu un baiat care chinuia animalele si a ajuns mai mic ca dimensiune fata de animale si a fughi cu un card de gashte salbatice si sheful lor se numea Lopaca el a fugit impreuna cu gascanul de curte care a invatat sa zboare si dupa aceea sa comportat mai frumos cu animalele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul se numea,, Umbra spiridusilor".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numea "Umbra spiridusilor", dar cred ca ai sa gasesti mai multe daca scrii varianta in engleza "The shadow of the elves" :X:X zana se numeste Thalia, iar elful... Daiman -nu stiu sigur totusi- oricum...BAFTA!tonguehappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se nume umbra spiridusilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbra spiridusilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parlie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbra spiridusilor... apoi cine stie cum se numea desenele acelea de pe minimax cred cu o asistenta care le dadea o substanta la niste animale pe o plaja si vorbeau, mai era un porc care facea mancare si 2 tipi cre vreau sa il duca la zoo pe unul dintre animale...pliss ziceti-mi cuum se numestee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti deserturi

| EllaKP a răspuns:

Umbra spiridusilor, eu l-am gasit pe youtube, dar este in germana:http: //www.youtube.com/watch?v=DTf-XxhsQpU&feature=related