| anonymus12345 a întrebat:

verisoarei mele ii placea intr-un timp un desen animat pe minimax, prin 2004 parca, si ea tot spune ca se numeste "Umbra spiridusilor" ceva de genul. Chestia e ca nu gaseste nimic pe google atunci cand cauta, asa ca m-am gandit daca poate cineva sa imi spuna daca isi aduce aminte cum se numesc desenele in engleza, in original, nu cred ca e tradus exact titlul (am mai citit o intrebare cu "o zana care se indragosteste de un elf inamic?).
Oricum, va rog mult ajutati-ma, dau fundita big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shadow of the Elves
http://www.toonarific.com/show.php?show_id=7345

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe astazi pe Minimax din nou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aşa se numea, existase mai demult, acum a reapărut! Pe când eram eu mică se mai difuza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu cum se numeste in engleza Shadow of the Elves.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbra Spiridusilor il gasesti pe okazii.ro
uite linq-ul:
http://www. okazii.ro/catalog/44929158/umbra-spiridusilor. html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shadow of the Elves