| criss:) a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama de la Adidas? cea in care sunt prezentati niste tineri distrandu-se...multumeschappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Umm_u6WLGHU
Dee Edwards - Why Can't There Be Love.si mie imi place mult, Lucy

5 răspunsuri:
| criss:) explică:

Nu...nu e asta...la sfarsit sunt niste adolescenti pe un bloc si canta o femeie.sad
multumesc kikelina oricumhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok... imi pare rau ca n-am putut sa t ajut. poate data viitoare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dee Edwards - Why Can't There Be Love s-ar putea sa cauti asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si printre adolescentii aia.Agyness Deyn, Snoop Dogg, Ciara, David Beckham cumva? si eu caut melodia e super marfa de marfa de tot:X:X:XX:X:

| kikelina a răspuns:

Melodia se numeste "where you want". nu stiu cine o canta dar o gasesti pe you tube, aici este o parte din ea: http://www.youtube.com/watch?v=0M8PZ0SxyGs