| bibilica2013 a întrebat:

Cum se numeste personajul din desene care l-a cunoscut pe dumnezeu, dar a ramas ateu. vreau si niste informatii despre el (personajul).

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Prespun că sunt mai multe personaje în această situație, dar primul care-mi vine în minte e Brian Griffin din „Family Guy".
Brian a fost într-un bar cu Dumnezeu, a luat cina cu Iisus și l-a văzut pe cel din urmă în persoană, făcând minuni de-a lungul episoadelor, dar a rămas ateu convins.
Găsești foarte multe informații despre personaj la distanță de un click.
Numai bine.

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Cred ca te referi la Tony Stark din serialul The Avengers?!?

Răspuns utilizator avertizat