| SilentRain a întrebat:

Cum se numește ultimul film pe care l-ai văzut?

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Calul de luptă.

| Celcestietot a răspuns:

Passengers, dar nu a l-am vazut pe tot, ci pe parti, asa ca iti voi da si un alt film, mai exact penultimul : The Amityville Horror (2005).

| Dismally a răspuns:

Gisaengchung / Parasite. A fost ok, dar nu de Oscar.

| Furnicuta000 a răspuns:

Talullah (parca asa se scrie) pe Netflix. A fost ok dar nu wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portocala mecanica

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Cmf, Morbid? blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Lenevesc. Ce e ineregula cu tine? Vrei sa mă omori.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Stai liniștit ca nu își ea nimeni mandat pentru tine
Ma plictisesc și cam am rămas singura, n-am pe cine sa mai terorizeaz sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Habar n-ai cat semănăm.Tu? Sa terorizezi pe cineva? Ai mai multa încredere în tine, nu terorizezi pe nimeni, cel puțin mie îmi ești simpatica. happy

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Pai nu vrei sa te marți si tu anul asta? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ba da mie îmi convine laughing, te i-au pe tine de soț daca vrei dar cu 3 conditii:
- sa ai un salar mai mare ca al meu, îmi strică karma altfel.
- să-mi oferi destulă atenție și afecțiune și să-mi asculți problemele când sunt la menstruație.
- tu omori păienjenii si insectele din bucătărie că mie îmi e prea frică sa fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZOO un film horror romantic cum rar am mai văzut, ma refer la iubirea dintre cei 2 finalul te lasă masca. Și eu care credeam și eram sigur ca la final tipul va apasa pe trăgaci și își va killeri iubita

| Fsociety a răspuns:

Joker