| deeitza a întrebat:

Cum se paraseste iubitul la lady popular?

Răspuns Câştigător
| Yuukyy a răspuns:

Te duci in oras si dai unde-i clubul mai jos de dans iti apare prietenu tau si dai despartete, daca nu o sa mearga incerci a 2-a zi merge doar o data pe zi, odata si-o data o sa reusestiwinking
funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in oras la club si jos de tot dupa vrei sa mergi la dans este poza iubitului si tu dai desparte-te daca nu merge incerci a doua zi dar numai o data si asa i\n fiecare zi si o sa mearga odata si odata