| ShineMe a întrebat:

Cum se poate calatori cu 6 biciclete in tren? Cum este permis fara sa dam bani la "Nas"?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca se poate cu conditia sa pui bicicletele la vagonul de mesagerie.

| FOCUS a răspuns:

Vad ca esti destept foc, cum poti calatorii cu trenul pe 6 biciclete?

| ShineMe explică:

Am zis "nas" intre ghilimele.Adica controlor de bilete. Dar ce sa iti cer

| ShineMe explică:

Oare in tren "nasul de mirosit" sta si ia biletele?

| ShineMe explică:

Dezmembrate doar sa le avem cu noi sa mergem la munte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai, va duce-ti la nunta si nasul pe la voi se cumpara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am amintit de nunta sa vezi ca m-am prins si glumeam. Puteam sa iau nasul drept organ de mirosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mai face dar pe linga wc.