| Rallu a întrebat:

Cum se poate sterge un id de messenger? funtitzaa

Răspuns Câştigător
| BuBu_7744 a răspuns:

Daca nu este al tau Click dreapta Delete.
iar daca este al tau, este imposibil de sters.va ramane in arhiva yahoo-ului

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Il deletezi din lista (click dreapta-delete)

si apoi il scrii din nou acolo unde trebuie sa adaugi id-uri noi

si in loc de add user dai ignore user.
sau te duci la preferences-ignore list si scrii id-ul acolo

| Anonim_4683 a răspuns:

Dai click pe, persoana care doresti sa fie stearsa > iti apare fereastra/casuta unde vorbiti > il stergi din lista fara sa inchizi casuta si apoi dai ignore iti apare acolo in dreapta chenarului sus. si daca vroiai sa zici cum sa stergi un id de mess de tot [deci nu din lista] sa stii ca nu se poate.