| Ramon_Danila_1976 a întrebat:

Cum se sterg intrebarile.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge o intrebare trebuie sa intri la ''intrebarile mele'', vezi link-ul:
http://www.tpu.ro/site-users/questions/
,si sa dai click pe casuta ''sterge'' de sub intrebare.

''06.Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06
O seara buna.

| Ibrahimovic a răspuns:

Intri la "Intrebarile mele", alegi intrebarea care vrei s-o stergi, in josul intrebarii ai "Sterge", dai click acolo, ti se va trimite un link pe e-mail-ul de la contul TPU, confirmi acel link si gata!

| ForYouBaby a răspuns:

Dai click pe intrebarile mele te uiti la care intrebare vrei sa o stergi si dai pe stergere( este colorat cu rosu )dupa acest pas trebuie sa confirmi stergerea intrebarii prin mail happy