| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg intrebarile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand bifezi caracter irelevant si dai click pe raporteaza, va aparea o casuta in care trebuie sa spui motivul pentru care raportezi acea postare(sa detaliezi). Scrii in acea casuta "drepturi de autor" si dai click(inca o data)pe raporteaza.Intrebarea va fi stearsa de pe TPU cel tarziu a doua zi.

5 răspunsuri:
| greenabstract a răspuns:

Nu se pot sterge!straight face

| Dizzy a răspuns:

Din cate stiu eu nu se pot sterge.hee hee
Sorryhappy

| Karinne a răspuns:

Unde la detalii?

| mmiizzaas a răspuns:

Ar fi o solutie sa incerci la CONTACT din dreapta, sus. Poti specifica in mesajul scris acolo ca vrei sa ti se stearga intrebarile.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raporteaza-le cu caracter irelevant si la detalii scrii "drepturi de autor". E mult mai rapid asa decat prin mesaj la contact.