| jokerro a întrebat:

Cum selectez un castigator dca nu stiu si mi-a trimis mail ca trebuie?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Daca nu vrei sa selectezi nu-l selecta nimeni nu-ti impune, dar daca vrei sa selectezi pe cineva pentru ca ti-a placum raspunsul dat vezi ca in dreapta raspunsului e o fundulita, dai clik pe ea si se face portocalie si esti intrebat daca vrei sau nu sa selectezi raspunsul ca, castigator. spui da si gata.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In partea dreapta a fiecarui raspuns de la intrebarea respectiva intalnesti : '' Declara raspunsul castigator ". Dai un click acolo si o sa iti ceara confirmare. Poti acorda fundita cuiva care te -a ajutat foarte mult sau daca nu e cazul se va acorda din oficiu celui care a primit cele mai multe voturi folositor si inteligent.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fundita o dai celui care ti-a dat cel mai bun raspuns.

| jokerro explică:

Pfa, eu nu gasesc nici o fundita