| Lαrisα a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc mail-uri de la TPU?
Adica atunci cand primesc o cerere de prietenie, am un raspuns castigator sau cand trebuie sa selectez castigatorul la o intrebare. happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
Intra si unde scrie Vreau sa primesc mesaje de la..bifezi ce doresti tu.
O seara buna:)

caramela
| caramela a răspuns:

Cand primesti email, vezi ca mai jos scrie
Daca doresti sa nu mai primesti, dai click aici.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea ai cum să faci pentru a "scăpa" de aceste e-mail-uri sad

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai cum, acestea sunt regulile siteului, de a-și informa userii. Poți schimba adresa de email, îți faci una specială pentru acest site, și așa, nu vei fi nevoit să te "împiedici" de aceste mici informații.
Deși, foarte mulți, sunt mulțumiți, atunci când sunt înștiințați, de ceea ce tu consideri a fi enervant.